Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Janvāris, 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
“Vienotība” vēl nepanāk vienošanos par ekonomikas ministru
Publicēts 2. novembrī, 2017.
Neraugoties uz to, ka partija “Vienotība” jau nākamnedēļ, 6.novembrī, paredzējusi nosaukt ekonomikas ministra kandidātu, partija joprojām nav panākusi savstarpēju vienošanos un nepārprotama atbalsta nav nevienam no līdz šim nosauktajiem kandidātiem.

Līdz šim ekonomikas ministra amatam minēti trīs iespējamie kandidāti – Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis, Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica un Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Ploka.

Ķirsis jau ticies ar Ministru prezidentu Māri Kučinskis (ZZS), lai iespējams pārrunātu savu kandidatūru ekonomikas ministra amatam.

Kā vēl viena potenciālā kandidatūra tiek minēta Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa -Lukaševica. Neoficiālā informācija gan liecina, ka premjers šo kandidatūru pirms laika jau noraidīja.

Vēl viena kandidāte, kas savulaik minēta kontekstā ar ekonomikas ministra amatu, ir Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Ploka. Kā liecina neoficiāla informācija, viņas kandidatūru atbalsta Nacionālā apvienība, bet viņai neesot pilnvērtīga atbalsta “Vienotībā”.

Kā vēl viens iespējamais kandidāts nu jau tiek minēts arī bijušais Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis. Viņa kandidatūru piedāvājis bijušais satiksmes ministrs un kādreizējais “Vienotības” biedrs Anrijs Matīss.

Četri frakcijā strādājošie ‘”Kustības Par!” pārstāvji vēl vērtēs kandidātus, savukārt Solvita Āboltiņa LTV atzīst, ka drīzāk amatā redzētu Zandu Kalniņu-Lukaševicu vai Karinu Ploku, jo “Ķirša kungs ir solījis strādāt rīdziniekiem, ir arī citi apsvērumi, ir cilvēki, kuriem ir ļoti lielas pretenzijas”.

Pats Arvils Ašeradens savukārt no jebkādiem komentāriem par notiekošo izvairās.

Pagaidām nevienam gan no kandidātiem nav viennozīmīga atbalsta, kas liecina, ka lēmuma pieņemšana varētu ieilgt.

Kā zināms, pašreizējais ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) darbu valdībā pametīs pēc 2018.gada budžeta pieņemšanas Saeimā.

Jau vēstīts, ka ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens izlēmis pamest ministra amatu un pieņemt Saeimas deputāta mandātu, lai vadītu “Vienotības” frakciju.

Foto: Saeimas kanceleja


Komentāri (1)
http://www.credit.lv: Ko var ņemties ar to ekonomikas minisru, Ašeradens varēja palikt un miers.
02/11/2017 12:13
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: