Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Decembris, 2020
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Āboltiņa: Bez nekāda pamata tiek noraidīts jebkurš “Vienotības” kandidāts
Publicēts 12. janvārī, 2016.
Partija “Vienotība”, visticamāk, neatbalstīs Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) izvirzīto premjera kandidātu – Saeimas deputātu Māri Kučinski (ZZS) , šorīt intervija LNT raidījumam “900 sekundes” atzina “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa.

Āboltiņa uzsvēra, ka viņai liekas nekorekti tas, kas pašlaik vērojams publiskajā telpā, kad ZZS un “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK sacenšas “Vienotības” nomelnošanas politiskajās sacensībās.

“Negribu teikt “nē” konkrētam kandidātam, tomēr, visticamāk, “Vienotība” teiks “nē”, jo to diktē politiskā situācija, kad bez nekāda pamata tiek noraidīts jebkurš “Vienotības” kandidāts,” norādīja Āboltiņa, apstiprinot, ka partija neatbalstīs ZZS premjera kandidātu Māri Kučinski.

Politiķe atgādināja, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirms jaunā gada uzņēmās valdības vadītāja izraudzīšanās procesa vadību, un tāpēc tagad būtu korekti sagaidīt prezidenta lēmumu, ko partija “Vienotība” arī plāno darīt, piebilstot, ka tikmēr ir partijas, kas nāk klajā ar saviem kandidātiem un citu politiķu noraidījumiem.

Vaicāta, vai partijas savstarpējās sarunās par jaunās valdības veidošanu ir nonākušas strupceļā, Āboltiņa norādīja, ka “strupceļš ir vērojams politiskajos paziņojumos”, piebilstot, ka partijas vēl nenominētus kandidātus metas “ķidāt” un “nomelnot”.

Jau vēstīts, ka Zaļo un zemnieku savienība premjera amatam izvirzījusi Saeimas deputāta Māra Kučinska (ZZS) kandidatūru. Tāpat pirmdien partija paziņoja, ka neatbalstīs “Vienotības” iespējamo kandidātu Kārli Šadurski Ministra prezidenta amatam.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: