Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Decembris, 2020
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Āboltiņas izvirzīšana premjera amatam bijis nepatīkams pārsteigums, pauž Bērziņš
Publicēts 16. decembrī, 2015.
Partijas "Vienotība" lēmums virzīt premjera amatam tās līderi Solvitu Āboltiņu bija nepatīkams pārsteigums, norāda Nacionālās apvienības (NA) līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš, apliecinot, ka NA Āboltiņas vadītā valdībā neies.

Intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" Nacionālas apvienības līderis Gaidis Bērziņš atzina, ka Āboltiņas izvirzīšana premjera amatam bijis nepatīkams pārsteigums, it īpaši tādēļ, ka daudz tika runāts par cienījamu Ministru prezidenta amatu kandidātu.

"Šāds lēmums lielā mērā liecina par "Vienotības" vājumu. Vājumu tajā aspektā, ka "Vienotības" biedri nespēj vai negrib iesaistīties sabiedrības noskaņojumā," norādīja Bērziņš, piebilstot, ka nevar iedomāties, kā tagad "Vienotība" pēc šāda lēmuma spēs skatīties sabiedrības acīs.

Vienlaikus viņš apliecināja, ka NA nostāja ir nemainīga un frakcijā nav atbalsta Āboltiņas kandidatūrai.

"Šī situācija paver lielu iespēju, ka jauno valdību vadīs Zaļo un zemnieku savienība (ZZS)," pauda Bērziņš.

Jau vēstīts, ka partija "Vienotība" valdes un Saeimas frakcijas kopsēdē Ministra prezidenta amatam izvirzījusi partijas līderi Solvitu Āboltiņu.

Tikmēr esošajā koalīcijā ietilpstošā Nacionālā apvienība turpina iestāties pret partijas “Vienotība” līderes Solvitas Āboltiņas virzīšanu Ministru prezidenta amatam, jo uzskata, ka nākamās valdības vadītājam ir jābūt ar labu reputāciju un jābauda sabiedrības atbalsts.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: