Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Oktobris, 2021
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aicina Krieviju atbalstīt Ungāriju, Grieķiju un Kipru
Publicēts 25. jūnijā, 2015.
Krievijai vajadzētu atbilstoši atbildēt uz Ungārijas, Grieķijas un Kipras izrādīto interesi, paziņojusi Krievijas Federācijas padomes priekšsēdētāja Valentīna Matvijenko.

Jau vēstīts, ka Krievija, atbildot uz Eiropas Savienības (ES) lēmumu pastiprināt sankcijas pret Maskavu, pagarinājusi noteikto pārtikas embargo.

“Krievija ievieš pilnīgu pārtikas embargo attiecībā uz liellopu gaļu, cūkgaļu, augļu un dārzeņu produktu, mājputnu gaļas, zivju, siera, piena un piena produktu importu no ES, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas,” paziņojis ministru prezidents Dmitrijs Medvedevs.

Lai arī ieviestais pārtikas embargo attiecas uz visām ES valstīm, Krievija varētu atvieglot to valstīm, ar kurām jau iepriekš notikušas intensīvas diskusijas par iespējamiem risinājumiem, tai skaitā ar Ungāriju, Grieķiju un Kipru, kuras arī bijušas iniciatores attiecību uzlabošanai ar Krieviju.

Krievijas Federācijas padomes priekšsēdētāja Valentīna Matvijenko aicinājusi Krieviju sniegt atbildi atsevišķām ES valstīm, kuras aktīvi iebildušas pret Rietumu sankcijām.

"Es uzskatu, ka šādas valstis (Ungārija, Grieķija, Kipra) būtu jāatbalsta. Mums ir jāpastiprina kontrole par sankciju īstenošanu, lai Krievijas tirgus nesaņemtus produktus no valstīm, uz kurām attiecas noteiktais pārtikas embargo," norādīja Matvijenko.

Jau ziņots, ka aprīlī Krievijas Federālais veterinārais un fitosanitārais uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor” sācis kvalitātes kontroles augļiem un dārzeņiem no Ungārijas, Grieķijas un Kipras.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: