Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Maijs, 2020
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Bērziņš nesaskata būtiskas kļūdas prezidentūras laikā un atzīst, ka neko nemainītu
Publicēts 13. aprīlī, 2015.
Pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš, kas piektdien nāca klajā ar paziņojumu, ka nekandidēs otrajam Valsts prezidenta amata termiņam, pirmdien intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" norādīja, ka nesaskata būtiskas kļūdas savā darbībā prezidentūras laikā.

Vērtējot paveikto četru gadu laikā, Bērziņš kā svarīgāko atzīmēja atrastās jaunās eksporta iespējas un iekustinātos jautājumus par partiju stabilitāti, neatkarīgām iestādēm un reģionālo reformu.

Vienlaikus prezidents spēja atzīt, ka prezidentūras laikā pieļautas arī kļūdas, taču tās nav bijušas būtiskas un viņš neko nedarītu savādāk: "Prezidents veidojas darbā un darbs māca vislabāk," sacīja Bērziņš.

"Es esmu savu izdarījis un tagad es paņemu pauzi, lai vērtētu ko darīt tālāk," runājot par lēmumu atteikties atkārtoti kandidēt prezidenta amatam, LNT sacīja Bērziņš.

Savukārt vērtējot gaidāmo nākamā valsts prezidenta izraudzīšanos, prezidents neizslēdza, ka tas var novest pie pārmaiņām valdībā.

"Varas pārdalīšana partiju vidū vienmēr bijis pats sāpīgākais jautājums (...) Pašreizējā situācija var novest pie pārmaiņām valdībā, taču lielākā daļa valdības ministru savu darbu dara pēc vislabākās sapratnes," sacīja Bērziņš, paužot cerību, ka valdībai tomēr izdosies vienoties par kopīgu prezidenta amata kandidātu.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Bērziņš nekandidēs otrajam Valsts prezidenta amata termiņam.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: