Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Maijs, 2020
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Bērziņš: Prezidenta vēlēšanās ZZS nosaka to, kas notiks uz spēles laukuma
Publicēts 11. maijā, 2015.
Šobrīd “Zaļo un zemnieku savienība” (ZSS) ir tie, kas nosaka, kas notiks uz spēles laukuma, pirmdien LTV raidījumā “Rīta Panorāma”, komentējot gaidāmās prezidenta vēlēšanas, sacīja bijušais premjers Andris Bērziņš.

 

Bērziņš aicināja uzmanīgi ieklausīties tajā, ko teikts ZSS, norādot, ka pašlaik viss ir ZZS rokās, jo viņu priekšrocība ir tā, ka viņi “nav nodedzinājuši tiltus ar nevienu no Saeimā ievēlētājām partijām atšķirībā no citiem,” uzsvēra bijušais premjers.

Komentējot aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa kandidatūru Valsts prezidenta amatam, ekspremjers norādīja, ka Vējonis ir vērtējams kā nopietns kandidāts, jo kā ministrs sevi ir pierādījis ļoti labi, vienlaikus uzsverot, ka nav zināms, ka ies ar vienoto atbalstu.

“Starp nosauktajiem kandidātiem ir divi, trīs cilvēki, kas varētu būt Valsts prezidenta vārda cienīgi,” norādīja Bērziņš, vienlaikus atsakoties publiski nosaukt šos kandidātus.

Jau vēstīts, ka šodien divas koalīcijas partijas – ZZS un “Vienotība” plāno lemt par Valsts prezidenta amata kandidātiem. ZZS no savas puses, visticamāk, varētu piedāvāt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, savukārt “Vienotība” plānojusi no savas puses virzīt eiroparlamentārieša Arta Pabrika kandidatūru.

Taču ņemot vērā to, ka koalīcijai ir svarīgi vienoties par vienu Valsts prezidenta amata kandidātu, partija “Vienotība” varētu atbalstīt Vējoņa kandidatūru. Savu neoficiālo atbalstu aizsardzības ministra kandidatūrai sniegusi arī “Nacionālā apvienība”.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: