Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Septembris, 2020
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Cīrule: Sabiedrības viedoklis par VID darbu mainās lēni
Publicēts 28. septembrī, 2017.
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora Ilze Cīrule aptuveni gadu pēc iecelšanas amatā atzīst, ka sabiedrība būtiskas izmaiņas VID darbā izjutīs pēc pāris gadiem.

Intervijā Latvijas Radio Cīrule norādīja, ka VID darbs mainās pakāpeniski, taču sabiedrībai redzamas pārmaiņas būs redzamas pēc diviem vai trīs gadiem. "Jau sākot darbu VID, bija skaidrs, ka viss nav izdarāms gada laikā, būs nepieciešami divi trīs gadi, lai lietas mainītos," pauda Cīrule, norādot, ka sabiedrība dažas lietas jau izjūt, mainās to attieksme.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka sabiedrības viedoklis mainās lēni, tāpēc katru dienu katram VID darbiniekam jādara viss iespējamais, lai mainītu iespaidu par to, kā šī iestāde strādā.

VID vadītāja atkārtoja, ka VID vēlas vairāk pievērst sabiedrības uzmanību nodokļu nemaksāšanas problēmām un vēlas, lai sabiedrība vairāk iesaistās un ziņo par pārkāpumiem.

Savukārt, lai palīdzētu piesaistīt investīcijas un veicināt ārvalstu uzņēmēju ienākšanu Latvijā, Valsts ieņēmumu dienests nākamgad plāno izveidot struktūrvienību ārvalstu investoru apkalpošanai, kas palīdzētu ārvalstu uzņēmējiem ar sarežģītākiem pakalpojumiem.

Pagājušajā gada novembrī valdība apstiprināja amatā jauno Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ilzi Cīruli.

VID ģenerāldirektorei Cīrulei ir ilggadēja vadības pieredze apdrošināšanas uzņēmumos “Balta” un “Gjensidige Baltic”, tostarp apdrošināšanas akciju sabiedrības “Balta” valdes locekļa amatā. Cīrulei ir maģistra grāds uzņēmumu un organizācijas vadīšanā.

Konkursa komisija Cīruli atzina par labāko un atbilstošāko pretendentu VID ģenerāldirektora amatam izvirzītajām prasībām, vērtējot gan viņas piedāvāto redzējumu, gan vadības kompetenču novērtējumu – stratēģisko redzējumu, komandas vadīšanu, attiecību veidošanu un uzturēšanu, pārmaiņu vadīšanu un orientāciju uz rezultātu sasniegšanu. Cīrule ieguva visaugstāko vērtējumu konkursa mutiskajā daļā un vadības kompetenču novērtēšanā.

Foto: Valsts kanceleja


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: