Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Oktobris, 2020
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Ēlerte: "Vienotības" lejupslīde netiks apturēta, kamēr nemainīsies tās vadība
Publicēts 22. janvārī, 2016.
Dienā, kad Valsts prezidents nominēja Māri Kučinski (ZZS) par premjera amata kandidātu, partijas "Vienotība" līderei Solvitai Āboltiņai bija jāatkāpjas no partijas vadītājas amata, uzskata Rīgas domes "Vienotības" frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte.

Intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" Ēlerte pauda viedokli, ka "Vienotības" lēmums gāzt savu premjerministri Laimdotu Straujumu, lai pēcāk pazaudētu Ministru prezidenta amatu, bija muļķīgs.

"Partija "Vienotība" kādā brīdī sāka zaudēt savu identitāti, vērtību, izpratni, kāpēc tā pastāv un kāpēc iedzīvotāji par to balso," pauda Ēlerte, norādot, ka tas lielā mēra noticis "Vienotības" vadības dēļ.

Viņasprāt, dienā, kad prezidents uzticēja valdības veidošanu Mārim Kučinskim, partijas līderei Solvitai Āboltiņai bija jāatkāpjas no šī amata.

""Vienotības" lejupslīde netiks apturēta, kamēr nemainīsies tās vadība," uzskata politiķe, piebilstot, ka šajā “bēdu stāstā” iezīmējās arī pozitīvas lietas, "Āboltiņa pārlieku paļāvās uz prezidenta solījuma par premjera amatu, kādēļ arī tik daudz muļķību tika izdarīts".

Ēlerte progonozēja, ka ja "Vienotības" reitingi turpinās pieslīdet Solvitas Āboltiņas reitingtiem un partijai neizdosies izkļūt ārā vai apturēt “pašiznīcināšanās virpuli”, tad ir iespēja, ka nākamajās vēlēšanās “Vienotības” niša paliek nepiepildīta.

Foto:Saeima/https://www.flickr.com/photos/saeima//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: