Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Jūnijs, 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Krievija neplāno aizliegt ārvalstu medicīnas preces un aprīkojumu
Publicēts 8. septembrī, 2015.
Krievija neplāno aizliegt ārvalstu medicīnas preces un aprīkojumu, paziņojis Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Krievijā, kur daudzas slimnīcās atrodas nožēlojamā stāvoklī, milzu sašutumu izraisījis lēmums aizliegt ārvalstīs darinātos medicīniskos produktus.

Pēdējā mēneša laikā Krievijas Rūpniecības un tirdzniecības ministrija paziņojusi par plāniem aizliegt virkni ārvalstīs gatavotās medicīniskās preces, tai skaitā rentgena un ultraskaņas iekārtas, defibrilatorus, inkubatorus jaundzimušajiem, protēzes, ortopēdiskos slimnīcu matračus u.c.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uzsvēris, ka nepieciešams attīstīt ražošanu valstī, taču Maskava neplāno aizliegt ārvalstu medicīnas preces un aprīkojumu.

"Mēs nekad neesam teikuši, ka aizliegsim ārvalstīs gatavotās zāles un iekārtas," pirmdien sacīja Putins.

Vienlaikus Krievijas līderis uzsvēra, ka valstij nepieciešams attīstīt ražošanu, norādot, ka lieliski speciālisti un zinātniskas komandas pašlaik strādā pie daudziem Krievijas farmācijas uzņēmumiem un iesaka jaunākās formulas, lai paplašinātu zāļu sarakstu, kuras tiek ražotas Krievijā.

Viņš uzsvēra, ka uzdevums ir valstī attīstīt ražošanu ne tikai gatavo farmaceitisko produktu nozarē, bet arī ārstnieciskās vielās Krievijā.

Saskaņā ar prezidenta teikto, Krievijai vajadzētu lokalizēt 90% zāļu ražošanu.

 


Komentāri (1)
medicīnas preces internetā: ļoti kompromitējoš raksta virsraksts. ja krievijas valdība tiešām aizliegtu ārzemju medicīnas preču un iekārtu izmantošanu, tas būtu analogs pilnīgai veselības sistēmas darbības apturēšanai. Un tas izklausās pēc Holivudas šausmu filmas scenārija (jo principā visām medicīnas iestādes bankrotētu vai aizvērtos).

Ļoti iespējams te var ieviest secīgas pārmaiņas. Proti uzņemties sākt iekšējo ražošanu noteiktam preču segmentam. Tad padarīt tā lietošanu kā obligātu un lēnām, teiksim 10 gadu laikā nomainīt 30-50% no visa medicīnas preču importētā apjoma uz iekšēji ražoto.

Ja Krievija, ko taml. uzņemtos, būtu interesanti pasaktīties, uz šāda plāna praktisko implementāciju.
31/10/2016 08:52
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: