Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Krievija plāno netiešā veidā palīdzēt Grieķijai atmaksāt parādu
Publicēts 9. aprīlī, 2015.
Grieķija oficiāli nav lūgusi Maskavai finansiālu palīdzību, lai nomaksātu parādu, trešdien pēc tikšanās ar Grieķijas premjerministru Aleksi Cipru sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

"No Grieķijas puses nav atskanējis lūgums pēc palīdzības," atbildot uz žurnālistu jautājumu, vai Krievija varētu Grieķijai palīdzēt atvieglot parādu slogu, sacīja Putins.

Krievijas prezidents norādīja, ka Maskava neplāno tiešā veidā palīdzēt Atēnām nomaksāt parādu, taču tā varētu palīdzēt privatizējot Grieķijas valsts uzņēmumus, īpašu interesi pievēršot valsts infrastruktūrai, vai ieguldot naudu investīciju projektos, piemēram, gāzesvada "Turkish Stream" pagarinājuma būvniecībā, kurā Grieķija varētu ņemt dalību. 

Sadarbībā ar Grieķiju plānota dažādu nozaru projektos, tai skaitā jau pieminētajā enerģētikā, kā arī rūpniecības un lauksaimniecības jomā.

"Jā, mēs gribām, lai īstenojot dažādus lielus projektus Grieķijai rastos ienākumi, kurus valsts varētu izmantot, lai atmaksātu aizdevumus," sacīja Putins. 

"Ja Grieķijas ekonomikas augs pateicoties Krievijai un tā varēs atmaksāt savu aizdevumu Eiropas Savienības (ES) un kreditoriem, tas palīdzēs ikvienam," norādīja Krievijas prezidents, piebilstot, ka politikai nevajadzētu stāties ceļā uz Grieķijas ekonomikas atveseļošanos.

Jau vēstīts, ka Ciprs trešdien un ceturtdien uzturas vizītē Maskavā, kurās laikā abas puses plāno izrunāt jautājumus, kas attiecas un tirdzniecību un ekonomiku, investīcijām, kultūras un humāno palīdzību, kā arī apspriezt aktuālos starptautiskos jautājumus.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: