Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Septembris, 2020
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Kučinskis: KNAB izmeklētajā partiju finanšu lietā nav iesaistīti augsta līmeņa politiķi
Publicēts 18. oktobrī, 2016.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktajā lietā par nelikumīgu partiju finansēšanu nav iesaistīti lielajā politiskajā līmenī esoši cilvēki, šorīt intervijā LTV raidījumā "Rīta panorāma" pauda Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

"Pilnīgi varu apliecināt, ka tur nav iesaistīti lielajā politiskajā līmenī esoši cilvēki," teica Kučinskis, piebilstot, ka šādu informāciju viņš esot saņēmis.

Viņš skaidroja, ka notikušais vairāk varētu būt saistīts ar priekšvēlēšanu laiku, kad pašvaldības skatās pēc līdzekļiem, kā rezultātā parādījās arī lietā aizdomās turētais uzņēmējs Jūlijas Krūmiņš.

"Tāda ir politika - ja ir koalīcija un opozīcija, vienmēr notiek kaut kādas spēles. Jautājums - ar cik godīgiem paņēmieniem tas notiek," izteicās premjers.

Viņš uzsvēra, ka lieta saistīta ar vietvaru priekšvēlēšanu kampaņu finansējumu, un tajā nav saistītas liela politiskā līmeņa personas.

Viņš norādīja, ka nevajadzētu sabiezināt krāsas, un tagad jāsagaida izmeklēšanas rezultāti, paužot cerību, la šī lieta nav “KNAB šovs”.

Jau vēstīts, ka nu jau bijušajam Jūrmalas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim (ZZS), savulaik ar partiju “No sirds Latvijai” saistītajam Jorenam Raitumam un uzņēmējam Krūmiņam ir piemērots aizdomās turētā statuss Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Foto: Valsts kanceleja


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: