Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Decembris, 2020
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
NA turpina iebilst pret Āboltiņu premjeres amatā
Publicēts 11. decembrī, 2015.
Esošajā koalīcijā ietilpstošā Nacionālā apvienība (NA) turpina iestāties pret partijas "Vienotība" līderes Solvitas Āboltiņas virzīšanu Ministru prezidenta amatam, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, atzina NA līderis Gaidis Bērziņš.

Bērziņš atkārtoti pauda iepriekš jau izskanējušos partijas nostāju, ka nākamās valdības vadītājam ir jābūt ar labu reputāciju un jābauda sabiedrības atbalsts. "Ja kāds no šiem priekšnoteikumiem netiks pildīts, tad padziļināsies plaisa starp sabiedrību un politiķiem," norādīja Bērziņš.

Runājot par NA partijas locekļu ieņemamajiem amatiem jaunajā valdība, Bērziņš pauda, ka nākamajā valdībā partija vēlētos uzņemties atbildību pār tām pašām jomām, kas jau šobrīd ir NA pārziņā – kultūras, vides aizsardzību un reģionālo attīstību, kā arī tieslietu jomu.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 10. decembrī, uzsāka sarunas ar Saeimā pārstāvētajām politiskajām partijām par jauna Ministru kabineta izveidošanu.

Valsts prezidents tikās ar pārstāvjiem no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa”, partijas “Vienotība” un Zaļo un zemnieku savienības, savukārt 11.decembrī plānotas sarunas ar Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu apvienības un partijas „No sirds Latvijai” pārstāvjiem.

Lai Valsts prezidents nominētu Ministru prezidentu, šī amata kandidātam un viņa kabineta sastāvam jāgūst pilnīgs jaunveidojamās koalīcijas atbalsts.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: