Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Septembris, 2020
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Piebalgs: Jārīko jauns konkurss uz Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amatu
Publicēts 11. augustā, 2016.
Jārīko jauns konkurss uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu, uzskata partijas "Vienotība" vadītājs Andris Piebalgs.

Partijas ieskatā ir jārīko jauns amata konkurss, ar jauniem nosacījumiem, tostarp lielāku algu VID vadītājam. Piebalgs norādīja, ka šādā veidā varētu nonākt līdz VID vadītājam, ko arī sabiedrība atzītu kā pilnīgi nevainīgu.

Viņš pieļāva, ka nekas ļauns nenotiks, ja VID vadītājs tiks iecelts tikai novembrī. Pašlaik valsts budžets pildās labi un VID strādā.

Jau vēstīts, ka jautājums par Valsts vides dienesta vadītājas Ingas Koļegovas apstiprināšanu Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores amatā atliks uz nedēļu.

Valdībā otrdien, 9.augustā, notika balsojums par pašreizējās Valsts vides dienesta vadītājas Inga Koļegovas pārcelšanu Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja amatā. Neskatoties uz Ministra prezidenta Māra Kučinska pārliecību, ka vairākums nobalsos par Koļegovas pārcelšanu uz VID, partijas “Vienotība” ministri nobalsoja pret Koļegovas apstiprināšanu amatā.

Andris Piebalgs norādīja, ka neatbalsta Koļegovas kandidatūru. Partijas ieskatā VID vadītāja reputācijai jābūt nevainojamai, kā uzsver Piebalgs, VID vadītājam jābūt cilvēkam ar absolūti nevainojamu reputāciju, tai skaitā, nevainojamai jābūt arī amatpersonas deklarācijai, gan arī darījumiem.

“Diskusijā viņai neviens konkrēti nepārmeta par šiem darījumiem, bet konkrētajam amatam ir jābūt absolūti nevainojamai reputācijai,” sacīja Piebalgs, kurš paziņoja, ka “Vienotības” lēmums ir šo kandidāti neatbalstīt.

Jau vēstīts, ka lēmumu par Koļegovas virzīšanu apstiprināšanai VID ģenerāldirektores amatā pieņēmusi finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola (ZZS) pēc tam, kad neveiksmi cieta Valsts kancelejas izsludinātais atklātais konkurss un vairāki uzrunātie valsts iestāžu vadītāji atteicās no piedāvājuma kandidēt uz VID ģenerāldirektora amatam.

Foto:Saeima/https://www.flickr.com/photos/saeima//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: