Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Janvāris, 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Smiltēns: Āboltiņas un Kampara nezūdošās varas dēļ "Vienotībā” pārmaiņu nebūs
Publicēts 23. augustā, 2017.
Pārmaiņas, kas bija nepieciešamas, lai partija „Vienotība” atgūtu savu popularitāti, nebūs, ko apliecina „partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas un partijas ģenerālsekretāra Arta Kampara paliekošā vara”. Šādu viedokli šorīt LTV raidījumā “Rīta Panorāmā” paudis 19.augustā partiju pametušais Saeimas deputāts Edvards Smiltēns.

 

Smiltēns norāda, ka pie visas partijas reitingu lejupslīdes vainīga ir Āboltiņa un tikai viņas un Kampara nomaiņa nestu “Vienotībā” pārmaiņas.

Tāpat viņš cer, ka jaunais “Vienotības” valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens spēs tomēr atjaunot partijas popularitāti, tomēr uzskata, ka izvirzītais mērķis iekļūt Saeimā, neesot no augstākajiem.

Respektīvi, ja Saeimā jau ir tāda partija kā deputātes Ingunas Sudrabas vadītā “No sirds Latvijai”, tad tomēr “Vienotībai” būtu jāizvirza lielāki mērķi par iekļūšanu Saeimā.

Smiltēns, cepuri paceļot, partiju ir pametis un atgriezies biedrībā “Par labām pārmaiņām”, kurā savulaik sākās viņa politiskā darbība partijā “Sabiedrība citai politikai”. Tajā viņš nodomājis strādāt kopā ar jaunas paaudzes politiķiem. Bet vai Smiltēna leijerkaste turpinās skandināt vienu un to pašu meldiņu arī turpmāk? Vai varbūt viņš beidzot samierināsies un koncentrēsies jaunajam amatam?

Kā ziņots iepriekš, Ašeradens sestdien tika ievēlēts par “Vienotības” priekšsēdētāju. Uz šo amatu sākotnēji bija pieteikti divi kandidāti – bez viņa arī līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns. Tomēr Smiltēns kongresā paziņoja, ka izstāsies no partijas un aizies no “Vienotības” Saeimas frakcijas.

Līdz šim “Vienotības” priekšsēdētāja pienākumus pildīja Andris Piebalgs, kurš tagad vairs uz šo amatu nepretendēja.

Foto: Saeimas kanceleja


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: