Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Februāris, 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Sudraba: "Oligarhu lietas" izmeklēšana bija šovs
Publicēts 8. janvārī, 2018.
Tā dēvētā "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisija aicinās prokuratūru veikt pārbaudi par lietas izmeklēšanas procesu no profesionālā viedokļa. Pastāv aizdomas, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) strādājis noteiktu personu interesēs.

Intervijā LTV raidījumā "Rīta panorāma" komisijas vadītāja Inguna Sudraba (NSL) pavēstīja, ka "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisija rekomendēs pārbaudīt "oligarhu lietas" izmeklēšanas procesu.

Pēc viņas sacītā, šīs lietas izmeklēšanas laikā notikusi "skaļa bļaustīšanās un šovu taisīšana", bet reāli fakti un pierādījumi neesot savākti. Sudraba pieļauj, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), izmeklējot lietu, strādājis dažādu personu interesēs.

''Šī lieta man vēlreiz apliecina to, ka birojs daudzās vietās ir vienkārši realizējis kaut kādas intereses,'' sacīja Sudraba, vienlaikus atturoties minēt konkrētu politiķu vārdus.

Par piemēru tam politiķe minēja faktu, ka bijusī KNAB vadītāja vietniece, pašreizējā Rīgas domes deputāte Juta Strīķe un bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs, atbildot par izmeklēšanas darbu KNAB, "gadiem nav parādījuši rezultātu".

"Tas noteikti ir jāizdara, lai sabiedrībai iedotu pārliecību, kas viss ir jāizmaina tiesībsargājošo institūciju darbā, lai tas būtu profesionāls un lai mēs varam uzticēties tam, ka šeit ir tiesiska valsts," uzsvēra Sudraba.

Pirmdien, 8. janvārī, parlamentāras izmeklēšanas sēdē plānots apspriest komisijas galaziņojuma projektu.

Jau ziņots, ka "oligarhu lietas" parlamentāras izmeklēšanas komisija izveidota jūlijā ar mērķi noskaidrot, kāpēc bez rezultāta noslēgusies skandalozā "oligarhu lieta". Komisija izveidota par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti.

Foto: Saeimas kanceleja


Komentāri (1)
Vladislav: Friendly small business loans https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/
09/01/2018 00:18
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: