Skaidrītei vienmēr viss ir skaidrs. Un viņa darīs visu, lai arī jums viss būtu skaidrs!

Arhīvs
Septembris, 2020
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Vadošais ASV tūrisma žurnāls iesaka apmeklēt Rīgu
Publicēts 9. jūlijā, 2014.
LiveRiga.com pārstāve Anna Blaua ziņo, ka mūsu pašu galvaspilsēta Rīga ir atzīta par vienu no 28 labākajām un skaistākajām vietā pasaulē.

Amerikāņu izdevums Travel+Leisure pēc trīs dienu atpūtas Rīgā Latvijas galvaspilsētu iesaka kā piemērotu vietu romantiskām vasaras brīvdienām.

Vadošais tūrisma žurnāls pasaulē izcēlis mūsu galvaspilsētu pateicoties tās skaistajai arhitektūrai un lielajam tūristu skaitam pilsētā. 

Pie vietām, kuras obligāti jāapmeklē, lai pilnvērtīgi izbaudītu brīvdienas, ir ieteikta Nacionālā opera, Alberta un Strēlnieku ielas, jo šajās ielās ir iespēja aplūkot jūgendstilā celtās ēkas, protams, ticis ieteikts arī apmeklēt Jūgendstila muzeju. No restorāniem ir ieteikti restorāni “Vincents” un “Valtera restorānā”, kuru galvenie šefpavāri ir Mārtiņš Rītiņš (“Vincents) un Valters Zirdziņš (“Valtera restorānā”). Mārtiņš Rītiņš spētu tūristus pārsteigt ar kādu kulinārisku šedevru, bet Zirdziņš izmanto tikai bioloģisko lauksaimniecību produktus. Par piemērotāko viesnīcu, kur apmesties esot Rīgā,ir ieteikta viesnīca Bergs, jo tā ir 19. gadsimtā celta ēka, bet ar ļoti mūsdienīgu interjeru.

  

Travel+Leisure redakcija atrodas Ņujorkā, žurnāla numuri tiek izdoti 12 reizes gadā jeb katru mēnesi, turklāt žurnālam ir vairāk nekā 5 miljonu lasītāju visā pasaulē. Tā pārstāvis viesojās Rīgā projekta ONE BSR ietvaros, lai sekmētu Baltijas valstu galvaspilsētu atpazīstamību. Žurnālistu mērķis ir ieinteresēt ASV tūristus doties uz Baltijas valstīm. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: